داروخانه دکتر آریان فرد
OnDarou

داروخانه دکتر آریان فرد یکی از داروخانه های پیشرو در زمینه عرضه و  فروش لوازم آرایشی، بهداشتی، ارتوپدی و انواع مکمل های رژیمی، غذائی، گیاهی و لاغری مورد تأیید وزارت بهداشت و همچنین ارائه محصولات مراقبت از پوست، مو، ناخن و زیبائی یکی از معدود داروخانه های پیشرو در ارائه خمات نوین بمنظور ارتقاء سطح بهداشت و سلامت جامعه می باشد. مشاوره خرید محصولات آرایشی بهداشتی، ارتوپدی، تجهیزات پزشکی و مکمل های رژیمی غذایی. 


فروشگاه ما

شما بدون اتلاف وقت، در راحت ترین مکان ممکن (منزل، محل کار، یا ...)، قادر خواهید بود متنوع ترین محصولات را با هم مقایسه کرده و پس از ارزیابی کمی و کیفی، بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

مشاهده محصولات


نماد اعتماد الکترونیک 
مرکز توسعه تجارت الکترونیکی ، با اعطای نماد اعتماد الکترونیکی هویت صاحب و محل فعالیت کسب و کارهای اینترنتی را احراز می نماید. مسئولیت صحت فعالیت کسب و کار اینترنتی و کلیه محتوای منتشر شده در وب سایت برعهده صاحب کسب و کار اینترنتی می باشد . دارنده نماد اعتماد الکترونیکی ،تحت نظارت دستگاه های مسئول ، ملزم به رعایت قوانین و مقررات مندرج در  تعهدنامه نماد می باشد .
کسب و کار داروخانه دکتر آریان فرد از سال 1399 و با برند آندارو در مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت ، معدن و تجارت شناسایی شده و دارای نماد الکترونیکی یک ستاره می باشد.
          
 
        
        چرا
ما ؟

برتری آندارو و موفقیت آن در بازارهای رقابتی، نتیجه ویژگی های مهم زیر می باشد:

دارای مجوز از سازمان غذا و دارو

تضمین اصالت کالا

ارسال رایگان (خرید بالای 200 هزار تومان)